Camper Şikayet

'Şikayet & Öneri' forumunda schwetzingen tarafından Ara 3, 2017 tarihinde açılan konu

1. schwetzingen

schwetzingen

Alınan Beğeniler:
    0
    Alt klan üyeniz camper hakkında şikayetim var.
    03.12.2017 - 14.52 civarında serverda oynarken 20 HP li bir adam kaçıyordu serverin kuralı süre bitince roket atmak biliyorum fakat adam kaçıyor ve takımımda 2 veya 3 kişi hayattaydı roket atmamasını söyledim ama yinede roket attı. Kesinlikle küfür etmediğim halde gag atmakla tehdit etti üstüne kick attı. Konuşma tarzı hiç düzgün değil gereğinin yapılmasını rica ediyorum.

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
  2. sTak3

sTak3
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    14
    Yetkili kişiye yönlendirdim. Şikayetiniz dikkate alınmıştır.

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
  3. schwetzingen

schwetzingen

Alınan Beğeniler:
    0
    Teşekkür ederim:)

4. CampeR

CampeR

Alınan Beğeniler:
    0
    Kardes sure bıtınce atılır 20 can falan bılmem ve yetkı alınca bı tarafım kalkmadı bu konusmalara panelden bakarlar iyi günler.