vurulmayı yediremeyen rehatsiz nickindeki çocuk

'Şikayet & Öneri' forumunda dadaridadaridadari tarafından Kas 30, 2017 tarihinde açılan konu

1. dadaridadaridadari

dadaridadaridadari

Alınan Beğeniler:
    0
    konu kilit.

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
    Son düzenleme: Ara 1, 2017
  2. sTak3

sTak3
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    10
    Pek anlamadim ama anladığım kadariyla ts cagirip tw almadan ban yemissin kardeşim. Biraz tdk kurallarına dikkat edersek, dediğini anlayabilirim daha çok yardimci olabilirim. Rehatsız'a uyarı veriyorum. Ozel mesajdan ip adresinizi atarsaniz baniniz kaldirilacaktir.

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
  3. dadaridadaridadari

dadaridadaridadari

Alınan Beğeniler:
    0
    özelden mesaj attım sana banımı ben açtım o sorun degil banlanmakta sorun değil asıl sorunu söylemek için mesaj attım steam da attım ekle oradan asıl sorun ne söliyim dc de var bende gelirim konuyu düzeltemedim ilk başta kim banladı bilmiyodum sonra öğrendim düzeltemediğim için öyle saçma oldu

4. sTak3

sTak3
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    10
    Gereği yapıldı.