Yetki

'Şikayet & Öneri' forumunda yunusemresak tarafından Ara 1, 2017 tarihinde açılan konu

?

Sizce Haksız mıyım?

1. Haklısın

75.0%
  2. Haksızsın

25.0%
  1. yunusemresak

yunusemresak

Alınan Beğeniler:
    0
    2 - 3 ay önce bir admine sordum nasıl yetki alınır diye, bana 3500 dakikanı doldur demişti, ben 2 - 3 ayımı doldurdum ve hiçbir admin bana yardımcı olmadı, her girdiğimde bu konuyu açtığımda ban yiyorum, adamlar hile açınca kanıtlayamıyorum gene ban yiyen ben oluyorum, eski bir admin vardı SepulTuran o adam gibi adam bir tek o yardımcı olabildi. Söz konusu yetkilik değil haksızlık, oynamasınıda bu sw de öğrendim gene haksızlık yaptılar ben daha birşey demiyorum. Anlatsam roman olur...

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
  2. yunusemresak

yunusemresak

Alınan Beğeniler:
    0
    Bakın gece vakti saat 3:19 ben sw de hala yetki vericekler diye bekliyorum kimse yok sw de. ya slotluğu bile çok görüyorlarmış gibi yapıyor bu adminler. Takmıyorlar beni.

оформить кредит онлайн не выходя из дома, вы всегда сможете купить платные шаблоны для dle по выгодной цене
  3. sTak3

sTak3
    Site Yetkilisi

Alınan Beğeniler:
    10
    Yunus kardeşim beni facebook tan ekler isen yardimci olabilirim. Giris Yap